У ПИРЯТИНІ ОБИРАЮТЬ МІСЦЕ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ КАРТИННОЇ ГАЛЕРЕЇ ТА МУЗЕЮУ Пирятинській ОТГ шукають приміщення для відкриття картинної галереї та розширення краєзнавчого музею. Про це йшлося під час зустрічі міського голови Олексія Рябоконя з Головою Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Ольгою Герасим’юк.

Під час зустрічі йшлося про відкриття музею та картинної галереї у старовинній будівлі в центрі міста по вулиці Соборній (на території школи №4). Там планують провести  експертизу. Обговорили також долю пирятинської бруківки, фрагменти якої відділ культури і туризму міської ради пропонує залишити як туристичні магніти та елементи культурної спадщини нашої громади. Ольга Герасим’юк переконана, що ця бруківка є історією і значно вигідніше презентує наше місто, ніж сучасний асфальт. Проте міський голова наголосив, що частину закладеної бруківкою площі доведеться зменшити, аби залишити більшу зелену зону в центрі міста.

З начальником відділу  містобудування,   архітектури та  житлово-комунального господарства Мариною Зергані обговорили проблему зовнішньої реклами на фасадах історичних будинків. Зокрема шукали механізми впливу на місцевий бізнес у цьому питанні.

Джерело: https://np.pl.ua/

Поділитись на Google Plus

Автор Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар