ЗАВЕРШИЛИ ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ ГРОМАДЯН З 1 СІЧНЯ 2021 РОКУ. ВИПЛАТА ПЕНСІЙ РОЗПОЧНЕТЬСЯ У СІЧНІ ЗГІДНО ГРАФІКУ

 


Напередодні новорічних свят фахівці Пенсійного фонду завершили перерахунок пенсій окремих категорій громадян з 1 січня 2021 року у зв’язку з підвищенням розміру мінімальної заробітної плати. Йдеться про виконання вимог статті 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Перерахунок стосується осіб, які досягли 65-річного віку та мають 35 років страхового стажу для чоловіків та 30 років - для жінок. Мінімальна пенсія цієї категорії громадян зросте з 2100 до 2 400 гривень (40% мінімальної заробітної плати).

Статистика свідчить, що перераховані з 1 січня 2021 року пенсії одержать 99,2 тис. громадян, що становить майже 25% від загальної кількості пенсіонерів регіону. Середній розмір підвищення становитиме близько 340 гривень.

Як повідомив заступник начальника Гребінківського відділу обслуговування громадян з віддаленим робочим місцем (сервісний центр) м. Пирятин Головного управління Пенсійного фонду в Полтавській області Оксана Мамедова, виплата пенсій розпочнеться у січні згідно графіку.

 

Джерело: http://pyriatyn.org.ua/

Поділитись на Google Plus

Автор Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар