ТРИВАЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ПРОБНЕ ЗНО-2021

 


Відділ освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради інформує, що з 5 січня розпочато реєстрацію на пробне ЗНО. Станом на 11 січня 2021 року зареєстровано 44 учасники з Пирятинської міської територіальної громади.

Усі охочі можуть зареєструватися до 19 січня включно на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти http://zno-kharkiv.org.ua у розділі „Пробне ЗНО“. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, отриманими під час реєстрації, роздрукувати квитанцію, оплатити послугу проведення пробного ЗНО, за 5-7 днів в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО перевірити факт зарахування коштів.

Зважаючи на епідеміологічну ситуацію, учасники пробного ЗНО можуть обрати лише один предмет для тестування.

2021 року одним із округів проведення пробного ЗНО-2021 та основної сесії ЗНО-2021 у Полтавській області визначено м. Пирятин. В окрузі працюватиме 2 пункти тестування: на базі Пирятинського ліцею та Опорного закладу Пирятинської зш І-ІІІ ст. № 6.

Вартість пробного ЗНО за одне тестування складає 195 гривень. Участь у пробному ЗНО є добровільною.

Тестування з усіх навчальних предметів відбудуться 10 квітня 2021 року.
Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

Джерело: http://pyriatyn.org.ua/

Поділитись на Google Plus

Автор Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар