У Пирятинській ОТГ визначили переможців конкурсу „Молодий модельєр“


З 6 по 26 червня тривав конкурс молодих модельєрів, який мав на меті розвиток креативного мислення, популяризацію прикладних професій та підвищення активності молоді в громаді.


Такий конкурс у Пирятинській громаді проведено вперше. Відгукнулися 10 учасниць, проте взяли участь (виконали всі умови, передбачені Положенням про Конкурс) лише 5. Молоді дизайнерки презентували ескізи літнього жіночого вбрання та готовий виріб, виготовлений власноруч. Результати роботи оцінювало журі.


Переможцем творчого конкурсу "Молодий модельєр" стала Тамара Шестакова, яка презентувала плетені сукні. ІІ місце отримала Алла Римша із літньою святковою сукнею, ІІІ місце виборола Дар'я Тарасовська (с.Олександрівка), пошивши легку блакитну сукню, яку можна вдягти і на роботу і на відпочинок. Ще одна конкурсантка з Олександрівки Лариса Дронешинець відстала на кілька балів. Хоча її літня туніка з легкої тканини припала до смаку членам журі. Лариса отримала заохочувальний приз.


А от щодо глядацьких вподобань, то велика перевага була надана ошатній сукні у автентичному стилі, із українською вишивкою, авторка якої Юлія Денисенко. Міський голова Олексій Рябоконь привітав талановитих та сміливих пирятинок із перемогою та Днем молоді. Побажав розвивати таланти та не боятися демонструвати їх.

Поділитись на Google Plus

Автор Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар